درباره ما

تاریخچه گروه توسعه بین‌الملل ساخت‌وساز

گروه توسعه بین‌الملل ساخت‌وساز در سال 1378 تاسیس شد. مهندس کامبیز دلفانی بنیان‌گذار این برند به‌عنوان یکی از جوانترین فعالان عرصه ساخت‌وساز کشور، اولین ماهنامه تخصصی ساختمانی بخش خصوصی ایران را به نام «ماهنامه ساخت‌وساز» با مجوز رسمی وزارت ارشاد اسلامی در همان سال راه‌اندازی کرد که همچنان در حال انتشار است و امروز یکی از بانفوذترین نشریات عرصه ساخت‌وساز کشور محسوب می‌شود.

با توجه به تجربه‌ای که او در موضوع تبلیغات داشت و با شناخت نیازهای شرکت‌های فعال در عرصه ساخت‌وساز کشور، برنامه توسعه شرکت خود را با هدف پاسخگویی به نیازهای بخش بازار و ایجاد ارزش افزوده، مدیریت منابع و موفقیت در بازار برای آنها طرح‌ریزی کرد که حاصل آن ارائه سرویس‌های تخصصی در حوزه‌های مطالعات بازار، طراحی برنامه بازاریابی و فروش و انجام پروژه‌های برندینگ، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی خاص و هدفمند و... برای بسیاری از شرکت‌های مطرح کشور، طراحی کمپین‌های روابط‌عمومی، انتشارات و بسیاری از پروژه‌های پیشرو و خلاقانه با استانداردهای بین‌المللی و مبتنی بر دانش روز دنیا در عرصه ساخت و ساز کشور بوده است. همچنین گروه ساخت‌وساز طی سالهای بعد با گشایش دفاتری در کشورهای ترکیه و امارات و تعریف همکاری‌های تخصصی با کشورهای کانادا و هند، فعالیت خود را در این حوزه توسعه ‌داد و در نتیجه همکاری‌های موفق با شرکت‌های بین‌المللی تجربیات زیادی را در اشل بین‌المللی در این حوزه کسب کرد.

 

درباره ما

ما به شما اطمینان می‌دهیم با ارائه سرویس‌های منحصر به‌فرد و راهکارهای مناسب برای محصول یا خدماتتان، شما را به موفق‌ترین برند صنعت خود تبدیل کنیم. تمرکز گروه ساخت‌وساز بر روی این صنعت طی 18 سال فعالیت حرفه‌ای از ویژگی‌های ماست.

ما با داشتن بانک اطلاعاتی قوی، اطلاعات دقیق از وضعیت کسب‌وکار، آگاهی از رفتار خرید مخاطبان هدف و شرکت‌های فعال در هر یک از بخش‌های این عرصه و با تکیه بر دانش روز دنیا و تجربه تخصصی مشخصا در عرصه ساخت‌وساز کشور بهترین راهکارهای رسیدن به موفقیت را به شرکت‌ها ارائه می‌دهیم.

ارتباطات بین‌المللی گروه توسعه‌بین‌الملل ساخت‌وساز با اصحاب دانش روز دنیا و ترکیب آن با اطلاعات و تجربه‌های ما، باعث شده است تا بهترین و مطمئن‌ترین گزینه برای ارائه سرویس‌های تخصصی به شرکت‌های فعال در بخش صنعت و سرمایه‌گذاری و ساخت در ایران باشیم.

 

درباره ما

تیم مدیریت و بازرگانی شرکت

تیم ما

مونا نوری
مونا نوری

مونا نوری

مدیر فروش و بازاریابی

مرضیه اکبری
مرضیه اکبری

مرضیه اکبری

مدیر عامل

حامد پیغمبری
حامد پیغمبری

حامد پیغمبری

مدیر روابط عمومی