CVendor چیست؟
 CVendor چیست؟
  • دسته بندی : خبر
  • -
  • زمان انتشار 3 تیر 1397

 CVendor چیست؟

نرم‌افزارCVendor  ابزاری کاربردی محسوب می‌شود که توسط گروه توسعه بین‌الملل ساخت‌وساز طراحی شده است. این نرم‌افزار با پشتوانه 20 ساله تامین مصالح و تجهیزات ساختمانی، برای کمک به فعالان عرصه ساخت‌وساز به شکلی خلاقانه طراحی و به شیوه‌ای هوشمندانه اجرا شده است.

CVendor با حذف واسطه‌ها، رابط بین تأمین‌کنندگان رسمی و درخواست‌کنندگان کالاهای ساختمانی محسوب می‌شود.

CVendor به سازندگان کمک می‌کند وندور‌لیست پروژه خود را با کمترین هزینه و بیشترین تنوع کامل کرده و بهترین خرید را برای پروژه‌های ساختمانی انجام دهند. همچنین به تولیدکنندگان داخلی و واردکنندگان رسمی مصالح و تجهیزات اجازه می‌دهد کالای خود را بهتر، سریع‌تر، راحت‌تر و به‌صورت گسترده‌تری عرضه کنند.

از مزیت‌های CVendor می‌توان به حذف کامل واسطه‌ها، قدرت چانی‌زنی بالا، پیشنهادهای فراوان، قدرت انتخاب و خرید بیشتر، صرفه‌جویی در زمان و کاهش هزینه‌ها‌ی پرسنلی و.... اشاره کرد.

لازم به ذکر است CVendor با عملکردی ساده طراحی شده و در زمان کوتاهی تنها با چند لمس امکان بهره‌وری برای طراحان، پیمانکاران، مهندسان وکارفرمایان را بوجود آورده است.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.ارسال نظر

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so' - libMagickWand.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: