چرا تبلیغ در ماهنامه ساخت‌وساز

همان‌طور که همه می‌دانیم بیش از 95درصد بازار کسب‌و‌کار صنعت ساختمان در کشور به‌صورت B2B است. بدیهی است در هر برنامه بازاریابی، تمرکز تبلیغات و اطلاع‌رسانی بر ابزارهایی است که بیشترین ضریب نفوذ‌ را در میان بیشترین مخاطبان هدف دارد. اساساً در بازارهای B2B ابزارهای اطلاع‌رسانی و تبلیغات تخصصی بیشترین نتیجه را برای شرکت‌ها به همراه می‌آورد. با توجه به توضیحات ارائه‌شده، ماهنامه ساخت‌وساز به‌عنوان ابزاری با ضریب نفوذ بالا در عرصه ساخت‌وساز کشور بستر مناسبی برای معرفی خدمات، محصولات و پروژه‌های شماست.

با توجه به این واقعیت که سطح کیفی تبلیغات هر سازمانی نشانگر جایگاه وی در بازار است، محتوای مطالب، کیفیت چاپ و پخش هوشمند و هدفمند «ماهنامه ساخت‌وساز» مطابق شأن و جایگاه برترین برندهای ساختمانی کشور در نظر گرفته شده، چنان‌که این سطح کیفی، ساخت‌وساز را به رسانه‌ای منحصربه‌فرد و بی‌رقیب در صنعت ساختمان تبدیل کرده ‌است.

حضور مستمر و پررنگ معتبرترین و برترین برندهای ساختمانی حوزه صنعت،‌ سرمایه‌گذاری و ساخت در این نشریه، از ویژگی‌های برجسته «ماهنامه ساخت‌وساز»است.

«ماهنامه ساخت‌وساز» می‏تواند فضایی ویژه و استثنايی جهت حفظ و افزایش سهم بازار فعلی، ورود به بازارهای هدف و تصاحب بازارهای  جديد و بالقوه فراهم آورد.

بی‌شک با به‌کارگیری این رسانه می‌توانید در بالاترین جایگاه صنعت ساختمان حضور داشته‌ باشید.