پایان نخستین جشنواره نشان ملی تعالی HSE
پایان نخستین جشنواره نشان ملی تعالی HSE
  • دسته بندی : خبر
  • -
  • زمان انتشار 10 اسفند 1396

نخستین جشنواره نشان ملی تعالی HSE با تقدیر از شرکت‌کنندگان و اعطای نشان تعالیHSE  به برگزیدگان پایان یافت.

به گزارش «ساخت‌وساز» نخستین جشنواره نشان ملی تعالی HSE با هدف گسترش ایمنی، سلامت، مدیریت و تاکید بر حفظ محیط زیست در پنجم اسفند 1396 همزمان با بزرگداشت روز مهندس در سالن همایش ایرانیان برگزار شد.

اولین دوره این جشنواره با استقبال بسیار خوبی از سوی جامعه مهندسی و سازمان‌های مربوط در سراسر کشور روبرو شد. بعد از مراسم افتتاحیه، کلاس‌ها و کارگاه‌هایی با همین موضوع در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی طی دو روز به آموزش علاقمندان حوزه HSE پرداختند که در پایان گواهینامه‌هایی به شرکت‌کنندگان اعطا شد.

نخستین جشنواره نشان ملی تعالی HSE با  برگزاری برنامه اختتامیه که شامل تقدیر و تجلیل از همراهان اولین دوره، اعطای نشان تعالیHSE  به برگزیدگان اولین دوره و اعلام برنامه‌های آتی بود به کار خود پایان داد.

در مراسم اختتامیه از گروه «ساخت‌‌و‌ساز» به عنوان حامی رسانه‌ای تقدیر ویژه شد. نعیمی، مدیر دبیرخانه نشان تعالی HSE ضمن اشاره به خدمات و همراهی ماهنامه «ساخت‌و‌ساز» به عنوان بانفوذترین رسانه‌ی تخصصی عرصه ساخت‌و‌ساز کشور اظهار امیدواری کرد که گروه ساخت‌وساز در سال‌های آینده نیز نقش ویژه‌ای در جشنواره نشان تعالی HSE داشته باشد.ارسال نظر