حضور «گروه ساخت‌وساز» در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان
حضور «گروه ساخت‌وساز» در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان
  • دسته بندی : خبر
  • -
  • زمان انتشار 22 مرداد 1396

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در  ۲۱ مردادماه سال 1396 آوردگاهی بود تا «گروه ساخت‌و‌ساز» با اهداف و برنامه‌هایی متنوع‌تر و خلاقانه‌تر از همیشه پا به عرصه این رویداد ملی بگذارد.

ابتکار کمپین ساخت‌و‌ساز ایرانی از سوی «گروه ساخت‌و‌ساز» کانون توجه این نمایشگاه را در بسیاری از اوقات به سوی غرفه این مجموعه معطوف کرد. قرارگیری استند‌های ماهنامه ساخت‌و‌ساز در سالن‌های میلاد،  35، 8 و 9، 14 و 15 و 10 و 11 وسعت حضور گروه ساخت‌و‌ساز در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان را به مراتب بهبود بخشید. همچنین سفیر‌های نارنجی‌پوش گروه ساخت‌و‌ساز مانند سال‌های گذشته توجه زیادی به خود جلب کردند و بسیاری از بازدیدکنندگان و صاحبان صنایع و غرفه‌ها مشتاقانه همراه و میزبان آنان بودند. همزمان توزیع رایگان نسخه‌های گوناگون ماهنامه ساخت‌و‌ساز میان تمام غرفه‌داران و مراجعه‌کنندگان عرصه‌ای مستعد برای مذاکره‌کنندگان و کارشناسان گروه ساخت‌و‌ساز فراهم کرد تا برگی نو و امیدوارکننده در پیشینه 18 ساله این مجموعه رقم خورد.   

در جریان این کمپین از بازدیدکنندگان غرفه یا مشترکان ماهنامه و رسانه‌های مجازی گروه ساخت‌و‌ساز دعوت شد تا با گرفتن عکس سلفی خود با سایت، غرفه گروه ساخت‌و‌ساز یا سفیران نارنجی‌پوش ما در نمایشگاه صنعت ساختمان و اشتراک‌گذاری آن در صفحه شخصی اینستاگرام خود در قرعه‌کشی جوایز 2 میلیون تومانی شرکت کنند. این کمپین فراگیر در حقیقت مبنایی برای تأکید بر رسالت دیرینه حمایت از توسعه بخش خصوصی و تولید ملی از سوی گروه ساخت‌و‌ساز بود. هدفی که با حمایت و حضور پرشور بازدیدکنندگان و همراهان ساخت‌و‌ساز در محل غرفه رسمی و فضای مجازی نمودی ملی و نویدبخش به خود گرفت.

 ارسال نظر