دستورالعمل‌های برند

ما در ایران بسیاری از شرکت‌هارا می‌شناسیم که در عملکردشان و یا تبلیغاتشان اشتباهاتی داشته‌اند که باعث لطمه خوردن به برندشان شده‌است. حتما شما هم آنها را دیده‌اید. بسیار پیش‌ می‌آید که مدیران از پیشنهادی استقبال می‌کنند اما بعد متوجه می‌شوند که درست نبوده است یا کاملا آنها را از اهدافشان دور کرده است. گاهی ممکن است ندانید دلایل مشکلاتی که امروز دارید ممکن است بر اثر یک تصمیم‌گیری در گذشته بوده که باعث شده برندتان لطمه ببیند. باید به شما بگوییم، تنها تبلیغات بی‌جا و یا اشتباه به برند شما لطمه نمی‌زند. تصمیم‌گیری‌های اشتباه در برنامه‌ریزی فروش و یا خدمات پس از آن و بسیاری موارد دیگر نیز می‌تواند بدون آنکه متوجه آن باشید به برند شما آسیب بزند، هزینه‌های برندینگ و تبلیغات شما را هدر دهد و یا کاملا خلاف جهت اهداف شما باشد.

آنچه ما به‌عنوان دستورالعمل‌های برند به شما می‌دهیم، راهنمای جامعی از برند شما شامل تمام منابع بصری و مکتوب معرف برند شما و چگونگی بهره‌مندی از آن است. این‌که شما باید چه کارهایی نکنید تا به اهداف برند خود برسید آن چیز مهمی است که تیم متخصص ما به ‌شما می‌گوید.

کیفیت این راهنما بر تمایز شما در بازار و احساسی که مشتریان از نام شما خواهند داشت نقشی محوری دارد. این سرویس برای شرکت‌هایی است که قصد دارند گامی به جلو بردارند. قوانین و استانداردها پیشرفتی لذت‌بخش را به شما هدیه می‌دهند. با داشتن دستورالعمل‌های برند اشتباهاتی که گاهی اوقات غیر قابل جبران هستند را به صفر نزدیک کنید.

با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم با کمترین ریسک و هزینه به برند ایده‌آل خود برسید.