حضور ماهنامه «ساخت‌وساز» در نمایشگاه R+T
حضور  ماهنامه «ساخت‌وساز» در نمایشگاه  R+T
  • دسته بندی : خبر
  • -
  • زمان انتشار 24 اسفند 1396

حضور  ماهنامه «ساخت‌وساز» در نمایشگاه  R+T

نمایشگاه سه‌سالانه R+T سال 2018 از 27 فوریه تا 3 مارس (8 تا 12 اسفندماه) در شهر اشتوتگارت کشور آلمان برگزار ‌شد. در این نمایشگاه معتبر که محل عرضه درهای کرکره‌ای، در و دروازه و سامانه‌های آفتاب‌گیر است نوآوری‌ها و خلاقیت‌های جدید  این صنعت در فضایی به وسعت 120هزار مترمربع در 10 سالن سرپوشیده مجهز نمایشگاهی به نمایش در‌آمد.

«گروه ساخت‌وساز» به عنوان تنها حامی رسانه‌ای نمایشگاه R+T آلمان در ایران در این نمایشگاه حضور فعالی داشت که با استقبال خوب بازدیدکنندگان روبرو شد. وضعیت ساخت‌وساز در ایران، بازار مصالح ساختمانی ایران، حضور برندهای معتبر ساختمانی در ایران، و... توضیحاتی بود که در اختیار بازدیدکنندگان گوناگون نمایشگاه قرار گرفت.

در نمایشگاه امسال 1027 شرکت و کمپانی از 41 کشور جهان حضور داشتند و بیش از 65هزار نفر از 140 کشور جهان از این رویداد بین‌المللی بازدید کردند. 60درصد بازدیدکنندگان از خارج آلمان برای بازدید نمایشگاه به اشتوتگارت آمده بودند. طبق آمارهای رسمی 97درصد بازدیدکنندگان موفق شدند به هدف خود در نمایشگاه دست پیدا کنند.

شرکت‌ها و برندهای معتبر در بخش‌های مختلف نمایشگاه R+T به عرضه جدیدترین دستاوردهای خود پرداختند و این فرصت برای بازدیدکنندگان فراهم بود تا ضمن دیدار با متخصصان حرفه‌ای از سراسر جهان در جریان تازه‌ترین نقل‌و انتقال ایده و دانش صنعت خود قرار گیرند.

 ارسال نظر