جشنواره 10 شرکت برتر صنعت ساختمان

جشنواره انتخاب 10 شرکت برتر صنعت ساختمان کشور که تا کنون 3دوره برگزار شده است معتبرترین جشنواره‌ رتبه‌بندی شرکت‌های دارندگان محصولات ساختمانی در ایران است.

تمامی شرکت‌های دارنده محصولات ساختمانی اعم از تولیدکننده و واردکننده امکان شرکت در این جشنواره را دارند. با توجه به اینکه انتخاب این شرکت‌های برتر بر اساس رای مستقیم فعالان عرصه ساخت‌وساز کشور به‌صورت آنلاین صورت می‌پذیرد، رویکرد این جشنواره کاملا بازار محور است و به شرکت‌ها کمک می‌کند تا بدانند میزان آگاهی، رضایتمندی و جایگاه برندشان در میان مخاطبان هدف چگونه است.

این رتبه‌بندی که با ترکیبی از رأی‌گیری آنلاین (رأی مستقیم مردم) و بررسی وضعیت شرکت‌ها توسط هیئت داوران اتفاق می‌افتد طی پروسه‌ای حدود 6 ماه برترین‌های صنعت ساختمان کشور را معرفی می‌کند.

هیئت داوران این جشنواره از میان افراد متخصص، باسابقه و مطرح عرصه ساخت‌وساز کشور که مدیریت پروژه‌های بسیار زیاد و با اهمیتی در سراسر کشور را بر عهده دارند انتخاب می‌شوند.

آنچه این جشنواره را از سایر برنامه‌های مشابهی که در کشور وجود دارد مجزا می‌کند شفافیت اطلاعات و مستندسازی دقیق و در دسترس در دوره اجرای این پروسه برای همه اهالی ساختمان کشور است. ما می‌کوشیم مرجعی قابل اطمینان برای ممیزی و رتبه‌بندی کالاهای ساختمانی در کشور باشیم.

لازم به توضیح است در آخرین جشنواره TOP10 بیش از 4.000 نفر از فعالان عرصه ساخت‌وساز کشور در رأی‌گیری آنلاین شرکت کردند.

 

ویدیو های جشنواره TOP10