تولید ابزارهای بازاریابی و فروش

امروزه استفاده از ابزارهای بازاریابی مهم‌ترین روش برای موفقیت شرکت‌ها در بازار است. در گذشته شرکت‌ها به‌دنبال ایجاد شناخت از محصولاتشان نزد مخاطب‌ بودند اما این‌ روزها شرکت‌های پیشرو کوشش می‌کنند تا با تغییر رفتار و عادت‌های مصرف‌کننده انتخاب آنها را از یک برند به برند خودشان تغییر دهند و در ادامه با روش‌های دیگر آنها را به برند خود وفادار سازند.

روش‌ها و ابزارهای زیادی در بازار وجود دارد که خیلی عالی هستند اما تنها زمانی به‌دردتان می‌خورند که بدانید مشتریان هدف شما از کدامیک استفاده می‌کنند و چگونه از آنها استفاده کنید تا بیشترین اثربخشی را برای شما داشته باشد.

گروه ساخت‌وساز طی فعالیت حرفه‌ای خود از سال 1378 در این حوزه مشخصا در بخش ساخت‌وساز و صنعت ساختمان کشور و شناخت دقیق از این بازار و مخاطبان آن، همواره با خلاقانه‌ترین روش‌ها به گونه‌ای از ابزارهای با ضریب نفوذ و اثربخشی بالا استفاده کرده است که بیشترین بازخورد را برای شرکت‌ها داشته است.

البته تجربه نشان داده است که این کار به ظاهر راحت و آسان از عهده هر کسی برنمی‌آید. این کار مانند پختن غذایی است که همه می‌دانند مواد اولیه آن چیست اما در نهایت هر کسی غذای نهایی را با طعمی متفاوت (بسیار لذیذ تا بسیار بدمزه) درست می‌کند. آنچه مهم است چگونگی و زمان ترکیب هر یک از مواد و تقدم و تاخر آن است... اگر به رزومه شرکت گروه ساخت‌وساز نگاهی بیاندازید متوجه می‌شوید که ما با استفاده از ابزار بازاریابی و دانش چگونگی استفاده از آن به همراه چاشنی خلاقیت در موفقیت بسیاری از شرکت‌های مطرح کشور نقش داشته‌ایم.

اگر شما هم می‌خواهید با استفاده از خدمات ما به یکی از موفق‌ترین شرکت‌های کشور تبدیل شوید با ما تماس بگیرید.

معرفی ابزارهای بازاریابی و فروش

 بازاریابی بر اساس ارتباط

بازاریابی بر اساس ارتباط بیشتر

طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور‌ها

طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور‌ها بیشتر

طراحی دیجیتال و وب‌سایت

طراحی دیجیتال و وب‌سایت بیشتر

خبرنامه الکترونیکی

خبرنامه الکترونیکی بیشتر

SMS کمپین هدفمند

SMS کمپین هدفمند بیشتر

ایمیل کمپین هدفمند

ایمیل کمپین هدفمند بیشتر

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بیشتر

تصویربرداری و ساخت تیزر تبلیغاتی

تصویربرداری و ساخت تیزر تبلیغاتی بیشتر

مستند سازی

مستند سازی بیشتر