تأمین پروژه‌های ساختمانی

با توجه به رقابتی شدن بیش‌ از پیش بازار ساخت و ساز، پروژه‌ها ناگزیر به کاهش هزینه‌های تولید خودشان هستند تا بتوانند املاک خودشان را با سود مناسب و قیمت رقابتی در بازار ارائه دهند. بدیهی است برای حفظ حاشیه سود مناسب ایجاد سیستم‌هایی که قیمت تمام‌شده تولید ساختمان را کاهش دهد اولین هدف کارفرمایان امروز است.

مکان‌یابی درست، برنامه‌ریزی در کاهش هزینه‌های اجرایی، حرکت به سمت ساخت‌وساز بهینه و صنعتی، تزریق مالی مناسب منطبق بر برنامه‌ریزی و مواردی از این دست همگی به کاهش هزینه‌های ساخت کمک می‌کند. اما تمرکز بر درون ساختمان تمام مشکلات را حل نخواهد کرد. تعامل با تأمین‌کنندگان، خرید با قیمت مناسب و با شرایط خوب و در نهایت مدیریت و کاهش هزینه‌های تامین و خرید کالا و خدمات به‌ میزان بسیار زیادی در کاهش قیمت تمام‌شده و ایجاد حاشیه سود مناسب اثرگذاراست.

ما به پشتوانه بیش ‌از 2دهه فعالیت داخلی و بین‌المللی در عرصه ساخت‌وساز می‌توانیم با ارائه راه‌کارهای حرفه‌ای و تخصصی به شما کمک کنیم تا با کمترین هزینه و بهترین شکل کالاهای پروژه خود را تامین کنید. ما در این راه با توجه به شرایط شما با ارائه راه‌کارهایی، کالای شما را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت از داخل و یا خارج از ایران به روش‌های تجمیع خرید، خرید اقساطی، تهاتر و مدل‌های اعتباری خلاقانه.... تهیه می‌کنیم.

برای اطلاع از خدمات ما در این بخش با ما تماس بگیرید.