بازاریابی بر اساس ارتباط

بخش عمده‌ای از بازار شرکت‌های ساختمانی B2B است. در چنین بازارهایی ایجاد ابزار روش‌های ارتباطی با مشتریان بالقوه و مخاطبان می‌تواند به ‌شکلی بسیار هدفمند، با ضریب نفوذ بالا و کم‌هزینه‌تر از سایر روش‌های تبلیغاتی شما را به اهدافتان برساند. Inbound marketing و Content marketing برخی از زیرشاخه‌های این سرویس هستند که شاید این‌روزها بیشتر شنیده باشید.

ما سالها است که با استفاده از این روش‌های خلاقانه باعث موفقیت شرکت‌های زیادی در عرصه ساخت‌وساز کشور شده‌ایم. اگر شما هم دوست دارید یکی از آنها باشید با ما تماس بگیرید.

  •   بازاریابی محتوا:

امروزه در تبلیغات ”محتوا“ حرف اول را می‌زند. در تمامی ابزارهای تبلیغاتی حتی ساده‌ترین آنها شما برای رسیدن به نتیجه مناسب به محتوای حرفه‌ای نیاز دارید. ما سالها است که به شکل تخصصی این کار را انجام می‌دهیم. می‌توانیم به شما کمک کنیم انواع محتوا را به بهترین شکل داشته باشید.

ما براساس مخاطب و نیاز شما و با توجه به استراتژی‌های برندینگ و بازاریابی‌ای که دارید برای شما انواع محتوا را تولید می‌کنیم.

انواع محتوایی که می‌توانیم برای شما تولید کنیم:

1- محتوای مکتوب با ساختارهای مختلف به‌ منظور استفاده در کاتالوگ، وب‌سایت، رپورتاژ آگهی‌ها، فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی، اس‌ام‌اس کمپین‌ها و ایمیل کمپین‌ها، نامه‌های تبلیغاتی و بازاریابی، متن سخنرانی‌ها و....

2- محتوای مناسب برای انواع پرزنتیشن‌های بازاریابی در قالب پاورپوینت، PDF و....

3- تولید محتوای مناسب برای انواع فیلم و تیزر‌های تبلیغاتی برای استفاده در فضای مجازی، نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و جلسه‌های بازاریابی برای معرفی خدمات و محصولات شرکت

4- تولید Gif با محتوای هدفمند و جذاب

5- تولید و طراحی اینفوگرافی

ما همواره به روش‌های خلاقانه و جدیدی فراخور نیاز شما می‌اندیشیم تا بتوانیم بهترین خدمات و جدیدترین روش‌ها را برای موفقیت شما در بازار پیشنهاد دهیم.