اپلیکیشن سی‌وندور

نرم‌افزارCVendor  ابزاری کاربردی محسوب می‌شود که توسط گروه توسعه بین‌الملل ساخت‌وساز طراحی شده است. این نرم‌افزار با پشتوانه 20 سال تجربه گروه ساخت‌وساز در زمینه‌ مشاوره، ساخت و تأمین کالاهای مورد نیاز پروژه‌های متعدد، برای کمک به فعالان عرصه ساخت‌وساز به شکلی خلاقانه طراحی و به شیوه‌ای هوشمندانه اجرا شده است.

CVendor با حذف واسطه‌ها، رابط بین تأمین‌کنندگان رسمی و درخواست‌کنندگان کالاهای ساختمانی محسوب می‌شود.

CVendor به سازندگان کمک می‌کند وندور‌لیست پروژه خود را با کمترین هزینه و بیشترین تنوع کامل کرده و بهترین خرید را برای پروژه‌های ساختمانی انجام دهند. همچنین به تولیدکنندگان داخلی و واردکنندگان رسمی مصالح و تجهیزات اجازه می‌دهد کالای خود را بهتر، سریع‌تر، راحت‌تر و به‌صورت گسترده‌تری عرضه کنند. در نتیجه فروش بیشتر می‌شود و سود کسب‌وکار افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کند.

CVendor به دارندگان محصولات ساختمان کمک می‌کند تا با کاهش هزینه‌های بازاریابی به‌صورت مستقیم به خریدار اصلی متصل شوند و در کوتاه‌ترین زمان کالا و خدمات خود را به مشتری نهایی ارائه کنند.

از مزیت‌های CVendor برای سازندگان، می‌توان به حذف کامل واسطه‌ها، قدرت چانی‌زنی بالا، پیشنهادهای فراوان،  قدرت انتخاب بیشتر در خرید، صرفه‌جویی در زمان و کاهش هزینه‌ها‌ی پرسنلی، دریافت پیشنهاد‌های متنوع و اطلاع از کالاهای روز موجود در بازار و... اشاره کرد.

لازم به ذکر است CVendor با عملکرد ساده طراحی شده و در زمان کوتاه تنها با لمس چند دکمه امکان بهره‌وری برای طراحان، پیمانکاران، مهندسان وکارفرمایان را به‌وجود آورده است.

 

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.