اپلیکیشن سی‌وندور

نرم‌افزارCVendor  ابزاری کاربردی محسوب می‌شود که توسط گروه توسعه بین‌الملل ساخت‌وساز طراحی شده است. این نرم‌افزار با پشتوانه 20 سال تجربه گروه ساخت‌وساز در زمین مشاوره، ساخت و تأمین کالاهای مورد نیاز پروژه‌های متعدد، برای کمک به فعالان عرصه ساخت‌وساز به شکلی خلاقانه طراحی و به شیوه‌ای هوشمندانه اجرا شده است.

CVendor با حذف واسطه‌ها، رابط بین تأمین‌کنندگان رسمی و درخواست‌کنندگان کالاهای ساختمانی محسوب می‌شود.

CVendor به سازندگان کمک می‌کند وندور‌لیست پروژه خود را با کمترین هزینه و بیشترین تنوع کامل کرده و بهترین خرید را برای پروژه‌های ساختمانی انجام دهند. همچنین به تولیدکنندگان داخلی و واردکنندگان رسمی مصالح و تجهیزات اجازه می‌دهد کالای خود را بهتر، سریع‌تر، راحت‌تر و به‌صورت گسترده‌تری عرضه کنند. در نتیجه فروش بیشتر می‌شود و سود کسب‌وکار افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کند.

CVendor به دارندگان محصولات ساختمان کمک می‌کند تا با کاهش هزینه‌های بازاریابی به‌صورت مستقیم به خریدار اصلی متصل شوند و در کوتاه‌ترین زمان کالا و خدمات خود را به مشتری نهایی ارائه کنند.

از مزیت‌های CVendor برای سازندگان، می‌توان به حذف کامل واسطه‌ها، قدرت چانی‌زنی بالا، پیشنهادهای فراوان،  قدرت انتخاب و خرید بیشتر، صرفه‌جویی در زمان کاهش و هزینه‌ها‌ی پرسنلی، دریافت پیشنهاد‌های متنوع و اطلاع از کالاهای روز موجود در بازار و... اشاره کرد.

لازم به ذکر است CVendor با عملکرد ساده طراحی شده و در زمان کوتاه تنها با لمس چند دکمه امکان بهره‌وری برای طراحان، پیمانکاران، مهندسان وکارفرمایان را به‌وجود آورده است.

 

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.