آغاز فروش مجموعه ویلایی نیلوفر
آغاز فروش مجموعه ویلایی نیلوفر
  • دسته بندی : خبر
  • -
  • زمان انتشار 22 خرداد 1397

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه بین الملل ساخت‌و‌ساز، با توجه به پیشرفت فیزیکی مطلوب پروژه‌ی ویلایی نیلوفر، عاملین فروش این پروژه‌ی لوکس، فعالیت های مربوط به فروش و واگذاری واحدهای مجموعه ویلایی نیلوفر را در دستور کار خود قرار دادند.
علاقمندان به سکونت در فضاهایی هوشمند و مدرن، معماری سازگار با انسان و محیط، میتوانند تجربه‌ای متفاوت را در اقامتی کم نظیر، شرایط  اقلیمی آرامش بخش و دسترسی های بی‌نظیر در پروژه ویلایی نیلوفر تجربه کنند.
پروژه نیلوفر از ایده تا اجرا، حاصل سالها تجربه و همکاری تیم‌های بنام و صاحب‌ سبک در عرصه ساخت‌و‌ساز بوده، که نتیجه آن بی شک برای هر بیننده‌ای تحسین برانگیز و برای هر ساکنی مطلوب خواهد بود.


محل ساخت پروژه نیلوفر در ایده‌‌آل ترین منطقه به لحاظ دسترسی قراردارد. شما با اقامت در مجموعه ویلایی نیلوفر چهار ساعت تا تهران، از طریق جاده زیبای جنگلی 25 کیلومتر تا دریا و تنها یک ساعت با چالوس فاصله دارید، جاذبه‌های اقلیمی محل قرار گیری پروژه نیلوفر نیز در نوع خود بی‌نظیر بوده و با اندک مطالعه‌ای در رابطه‌ با آن، در مقام یک انتخاب ویژه و درست قرار خواهید گرفت.
حس تعلق به فضا، تاثیر پذیری و سازگاری با شرایط اقلیمی وهمچنین انسان محور بودن در تمام ابعاد پروژه، از مشخصات فیزیکی و تناسبات، تا انتخاب متریال و دیاگرام چیدمان فضاهای هر ویلا، غایت و تلاش تیم طراحی این مجموعه بوده است.

انتخاب این پروژه، انتخاب آسایش و سکونتی کم نظیر در دامان طبیعت کلاردشت را به شما هدیه خواهد داد.
متقاضیان محترم میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر نسخه پی.دی.اف کاتالوگ پروژه را دانلود کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از مشاوره با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایند.

 

 ارسال نظر

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so' - libMagickWand.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: